sadsad x
asdasd

Tam Altın (Yeni Tarihli)

Havale ile
17.276,80 TL
KK Tek Çekim Fiyat
17.811,14 TL
 • Bilgilendirme
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Ayar: 22

  Saflık: Binde 916

  Net Kulpsuz Ağırlık:7,016

  Piyasada maalesef yasadışı olarak tıpkıbasımı yaygın bir şekilde yapılan Cumhuriyet Altınlarının üretim yetkisi sadece T.C. Darphanesindedir. Altınbaş kuruluşu olan ve ürünleri Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda işlem gören akredite bir rafineri olan ONSA Rafineri A.Ş. tarafından, Darphane üretimi orijinal Cumhuriyet Altınları kameralı ortamda özenle paketlenerek sigortalı bir şekilde adresinize gönderilmektedir.

  Eski tarihli ve yeni tarihli altınlar arasında üzerinde yazan üretim yılı haricinde, gramaj, ayar, saflık, ölçü vs hiçbir fark yoktur. Her sene 1 Ocak’tan sonra Darphane tarafından yeni tarihli altınlar üretilmeye başlanır.

  İade-İptal-Değişim: Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15-A maddesine göre fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Bu sebeple Altın ve Gümüş alışverişinde iade, iptal ve değişim işlemi yapılmamaktadır. Değerli müşterilerimizin mağdur olmamaları için, alım yapmadan önce kararlarını dikkatlice vermelerini tavsiye ederiz.
   
  Kargo: Son kalite kontrolü titizlikle yapılarak stoklardan alınan ürününüz hepsiJET ile sizlere ulaştırılmaktadır. İş günlerinde saat 13.00’e kadar verilen siparişlere ait ürünler aynı gün kargoya teslim edilir. 

  Değeri 150 bin TL'yi aşan siparişlerinize ait ürünler ise banka şubelerine para transferlerini de gerçekleştiren, değerli ürün taşımacılığı konusunda uzman bir kuruluş tarafından özel teslimatla, zırhlı araçlarla, güvenli ve hızlı bir şekilde, kimlik teyidi yapılarak sizlere ulaştırılmaktadır. İş günlerinde her gün saat 18.00’e kadar verilen bu siparişlere ait ürünler, bir sonraki iş günü teslimat şirketine verilir.

  Ürünün size teslim süreleri:
  1-2 iş günü: İstanbul, Ankara, İzmir, Aydın, Bursa, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Sakarya, Tekirdağ ve Zonguldak.
  2-3 iş günü: Antalya, Adana, Denizli, Gaziantep, Kayseri, Konya, Mersin, Muğla, Ordu, Samsun, Sivas ve Şanlıurfa
  3-4 iş günü: Yukarıdaki illerimiz haricinde kalan iller.

  Ürününüzü teslim alırken, kurye ayrılmadan paketin yırtık, açılmış vs olmadığını kontrol ediniz.

  Ürünler müşterilerimize teslim edilinceye kadar ONSA sorumluluğundadır.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.