sadsad x
asdasd

Altınbaş Holding Hakkında

Temelleri 1950’li yıllarda Mehmet Altınbaş tarafından Gaziantep’te atılan Altınbaş Holding,bugün doğrudan ve dolaylı olarak toplam 2.500 kişiye ulaşan istihdamıyla Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden biri olarak faaliyet gösteriyor.


68 yılı aşkın başarı yolculuğuna Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen holdingi ünvanıyla devam eden Altınbaş Holding; bugün enerji, finans, mücevherat, lojistik ve eğitim alanlarındaki markalarıyla birbirinden önemli başarılara imza atmaya devam ediyor.


Altınbaş Holding, kuyumculukta; Altınbaş, Assos, ONSA Rafineri ve alStone, finansta; Creditwest Bank Kıbrıs, Creditwest Bank Ukrayna, Creditwest Factoring, enerjide; Alpet, Atak, Akdeniz Akaryakıt (Alpet Altınbaş Petrol, Opet Petrolcülük ve Akpet Akaryakıt Dağıtım’ın eşit ortaklığı ile kurulmuştur), lojistikte ise Transal Denizcilik ile faaliyet gösteriyor. Altınbaş Holding, Türkiye, Kuzey Kıbrıs ve Ukrayna’daki 25 şirketiyle büyümeye devam ediyor. Türkiye’nin en köklü ve saygın kuruluşlarından biri olan Altınbaş Holding, Altınbaş Üniversitesi ile de eğitim alanında fark yaratan projelere imza atıyor.

ONSA

ONSA

ONSA

ONSA

ONSA

ONSA

ONSA

ONSA

ONSA

ONSA

ONSA

ONSA

ONSA

ONSA

ONSA

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.