sadsad x
asdasd

Başkanın Mesajı

Bugün bulunduğumuz ortamda, 20 yıl önceye göre farklı bir tüketici kitlesine hitap ediyoruz. Artık karşımızda her zaman daha fazlasını isteyen, daha fazla sorgulayan, daha fazla araştıran bilinçli bir tüketici profili bulunuyor. Tüketicinin yüksek beklentileri sadece ürünün kalitesi, fiyatı, sunumu, hızlı ulaşılabilirliği ile alakalı değil; bunların dışında ürünün hangi şartlarda üretildiğine de dikkat eden bilinçli bir kitleyle karşı karşıya bulunmaktayız.

İşte tam bu noktada, ONSA Rafineri’nin 60 yıla dayanan sektör bilincini, çevreye saygılı üretim teknolojisi ile birleştirmesi ve bu oluşuma genç insan kaynağını da entegre etmesi stratejimizin ilk adımıdır. Unutulmamalıdır ki, kalıcı olanlar her zaman fark yaratanlardır.

İtalyan teknolojisinin ve bilgi birikiminin, Türkiye’nin binlerce yıllık kuyum ve mücevherat geleneği ile birleşmesi ve bu sinerjiye ONSA Rafineri’nin dinamik gücünü de katması, sektördeki liderliğini perçinlemiş bulunmaktadır.Hedefimiz hızlı, esnek ve rekabetçi organizasyonumuzla 5 yıl içinde dünyadaki ilk 10 üreticiden biri olmaktır.

Arkasında Altınbaş Holding’in gücü bulunan ONSA Rafineri ürünlerinin, geçmişte olduğu gibi, bugün ve gelecekte de sektör üyelerinin en çok rağbet ettiği ürünler olacağına inancımız tamdır.

Saygılarımla,
İmam ALTINBAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

ONSA

ONSA

ONSA

ONSA

ONSA

ONSA

ONSA

ONSA

ONSA

ONSA

ONSA

ONSA

ONSA

ONSA

ONSA

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.