sadsad x
asdasd

50 gr 24 Ayar Gram Altın (995)

Havale ile
133.578,63 TL
KK Tek Çekim Fiyat
137.709,93 TL
 • Bilgilendirme
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Ayar: 24

  Saflık: Binde 995

  Net Ağırlık: 50 gram 

  Kalite ve Güvenlik: Altınbaş kuruluşu olan ve ürünleri Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda işlem gören akredite bir rafineri olan ONSA Rafineri A.Ş. tarafından en üst düzey kalitede üretilen altınlar kameralı ortamda özenle paketlenerek sigortalı bir şekilde üreticiden direkt olarak adresinize teslim edilmektedir. ONSA tarafından üretilen altınlarınızı dünyanın her yerinde dilediğiniz an piyasa fiyatlarından bozdurabilir ve nakit elde edebilirsiniz. 

  Ürün ONSA sertifikalı bir üründür. Sertifika, ürünün ambalajıdır ve sertifikada yer alması gereken bilgiler ürün ve ambalajı üzerinde yer almaktadır. Bu bilgiler: üretici bilgisi, gramaj bilgisi, saflık derecesi ve seri numarasıdır. Satın alınan ürünün faturasına, altının üzerindeki seri numarası kaydedilmektedir. Böylelikle ürün-fatura eşleşmesi sağlanmakta, ürün piyasada bozdurulurken ürünün kaynağının kesinleştirilmesiyle yatırımcıya büyük bir avantaj sağlanmaktadır.

  İade-İptal: Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15-A maddesine göre fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Bu sebeple Altın ve Gümüş alışverişinde iade ve iptal işlemi yapılmamaktadır. Değerli müşterilerimizin mağdur olmamaları için, alım yapmadan önce ürünlerin fiyatlarını dikkatle kontrol etmelerini tavsiye ederiz. 

  Değişim: Müşterilerimize en üst düzey kalitede ürün sunmayı benimsemiş olan ONSA, kargo süreci vs gibi her ne sebeple olursa olsun ürünün müşterimizin eline kusurlu bir şekilde ulaşmış olması durumunda ürünü yenisi ile değiştirir. Değişim için ürünün ambalajı açılmamış olmalı, ürün gramajı tam bir şekilde ONSA’ya iade edilmiş olmalıdır.    


  Kargo: Son kalite kontrolü titizlikle yapılarak stoklardan alınan ürününüz hepsiJET ile sizlere ulaştırılmaktadır. İş günlerinde saat 13.00’e kadar verilen siparişlere ait ürünler aynı gün kargoya teslim edilir. 

  Değeri 150 bin TL'yi aşan siparişlerinize ait ürünler ise banka şubelerine para transferlerini de gerçekleştiren, değerli ürün taşımacılığı konusunda uzman bir kuruluş tarafından özel teslimatla, zırhlı araçlarla, güvenli ve hızlı bir şekilde, kimlik teyidi yapılarak sizlere ulaştırılmaktadır. İş günlerinde her gün saat 18.00’e kadar verilen bu siparişlere ait ürünler, bir sonraki iş günü teslimat şirketine verilir.


  Ürünün size teslim süreleri:
  1-2 iş günü: İstanbul, Ankara, İzmir, Aydın, Bursa, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Sakarya, Tekirdağ ve Zonguldak.
  2-3 iş günü: Antalya, Adana, Denizli, Gaziantep, Kayseri, Konya, Mersin, Muğla, Ordu, Samsun, Sivas ve Şanlıurfa
  3-4 iş günü: Yukarıdaki illerimiz haricinde kalan iller.

  Ürününüzü teslim alırken, kurye ayrılmadan paketin yırtık, açılmış vs olmadığını kontrol ediniz.

  Ürünler müşterilerimize teslim edilinceye kadar ONSA sorumluluğundadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.