sadsad x
asdasd

500 gr 24 Ayar Gram Altın (995)

KK Tek Çekim Fiyat
1.005.027,32 TL
 • Bilgilendirme
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Ayar: 24

  Saflık: Binde 995

  Net Ağırlık: 500 gram 

  Altınbaş kuruluşu olan ONSA Rafineri A.Ş. tarafından en üst düzey kalitede üretilen gram altınlar kameralı ortamda özenle paketlenerek sigortalı bir şekilde üreticiden direkt olarak adresinize teslim edilmektedir. Ürünlerimiz özel güvenlik noktaları ve özel tasarım ambalajıyla güvenilir bir şekilde müşterilerimize yatırım aracı olarak sunulmaktadır. ONSA tarafından üretilen altınlarınızı dünyanın her yerinde dilediğiniz an piyasa fiyatlarından bozdurabilir ve nakit elde edebilirsiniz. 

  İade-İptal: Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15-A maddesine göre fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Bu sebeple Altın ve Gümüş alışverişinde iade ve iptal işlemi yapılmamaktadır. Değerli müşterilerimizin mağdur olmamaları için, alım yapmadan önce ürünlerin fiyatlarını dikkatle kontrol etmelerini tavsiye ederiz. 

  Değişim: Müşterilerimize en üst düzey kalitede ürün sunmayı benimsemiş olan ONSA, kargo sürecinde yahut üretim hatası sebebiyle ürünün müşterimizin eline kusurlu bir şekilde ulaşmış olması durumunda ürünü yenisi ile değiştirir. Değişim için ürünün ambalajı açılmamış olmalı, ürün gramajı tam bir şekilde ONSA’ya iade edilmiş olmalıdır.    

  Kargo: Paketinizi teslim alırken, ONSA tarafından faturanızın gönderildiği mailde size iletilen kargo poşet numarası ile, size teslimat için getirilen paketin üzerindeki poşet numaralarının aynı olduğuna emin olunuz. Aşağıda kargo poşet numaralarının örnek görsellerini görebilirsiniz. Kurye ayrılmadan, paketin yırtık, açılmış vs olmadığını kontrol ediniz. İş günlerinde hafta içi her gün saat 13.00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ürünler müşterilerimize teslim edilinceye kadar ONSA sorumluluğundadır.

   

  EN SON RESIM.jpg (243 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.