sadsad x
asdasd

10 Adet 20 gr 24 Ayar Gram Altın (995)

Havale ile
427.775,59 TL
KK Tek Çekim Fiyat
441.005,76 TL
 • Bilgilendirme
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Ayar: 24

  Saflık: Binde 995

  Net Ağırlık: 10*20 gram 

  Altınbaş kuruluşu olan ONSA Rafineri A.Ş. tarafından en üst düzey kalitede üretilen gram altınlar kameralı ortamda özenle paketlenerek sigortalı bir şekilde üreticiden direkt olarak adresinize teslim edilmektedir. Ürünlerimiz özel güvenlik noktaları ve özel tasarım ambalajıyla güvenilir bir şekilde müşterilerimize yatırım aracı olarak sunulmaktadır. ONSA tarafından üretilen altınlarınızı dünyanın her yerinde dilediğiniz an piyasa fiyatlarından bozdurabilir ve nakit elde edebilirsiniz. 

  İade-İptal: Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15-A maddesine göre fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Bu sebeple Altın ve Gümüş alışverişinde iade ve iptal işlemi yapılmamaktadır. Değerli müşterilerimizin mağdur olmamaları için, alım yapmadan önce ürünlerin fiyatlarını dikkatle kontrol etmelerini tavsiye ederiz. 

  Değişim: Müşterilerimize en üst düzey kalitede ürün sunmayı benimsemiş olan ONSA, kargo sürecinde yahut üretim hatası sebebiyle ürünün müşterimizin eline kusurlu bir şekilde ulaşmış olması durumunda ürünü yenisi ile değiştirir. Değişim için ürünün ambalajı açılmamış olmalı, ürün gramajı tam bir şekilde ONSA’ya iade edilmiş olmalıdır.

  Kargo: Son kalite kontrolü titizlikle yapılarak stoklardan alınan ürününüz banka şubelerine para transferlerini de gerçekleştiren, değerli ürün taşımacılığı konusunda uzman bir kuruluş tarafından özel teslimatla, zırhlı araçlarla, güvenli ve hızlı bir şekilde, kimlik teyidi yapılarak sizlere ulaştırılmaktadır. İş günlerinde her gün saat 18.00’e kadar verilen siparişlere ait ürünler, bir sonraki iş günü teslimat şirketine verilir.

  Ürünün size teslim süreleri:
  1-2 iş günü: İstanbul, Ankara, İzmir, Aydın, Bursa, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Sakarya, Tekirdağ ve Zonguldak.
  2-3 iş günü: Antalya, Adana, Denizli, Gaziantep, Kayseri, Konya, Mersin, muğla, Ordu, Samsun, Sivas ve Şanlıurfa
  3-4 iş günü: Yukarıdaki illerimiz haricinde kalan iller.

  Ürününüzü teslim alırken, kimlik tespiti ve teyidi konusunda teslimatı gerçekleştiren personele yardımcı olmanızı rica ederiz.

  Ürünler müşterilerimize teslim edilinceye kadar ONSA sorumluluğundadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.