sadsad x
asdasd

Banka Hesabınızdaki 50 Gr. Altın Adresinize Gelsin

Havale ile
2.813,00 TL
KK Tek Çekim Fiyat
2.900,00 TL
 • Bilgilendirme
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Ayar: 24

  Saflık: Binde 995

  Net Ağırlık: 50 gram 

  Ücret: Bu ürünün adresinize sigortalı bir şekilde gelmesi için bankadaki altın hesabınızdan ONSA'nın IBAN'ına 50 gram altın göndermeniz gerekmektedir. Altın transfer işleminden sonra Havale/EFT ile veya Kredi kartı ile  fiziki teslim ücretini ödemeniz yeterli olacaktır. 

  Kuveyt Türk'ten Transfer: ONSA Rafineri A.Ş. Altın Hesabı: 6765467 - 113

  Diğer bankalardan Transfer: ONSA Rafineri A.Ş. Altın IBAN:TR26 0020 5000 0067 6546 7001 13

  Bankadaki altın hesabınızdaki altınlardan dilediğiniz kadarını fiziki altın olarak sigortalı bir şekilde adresinize teslim ediyoruz.

  İşleyiş esaslarını dikkatlice okuyunuz.

  İşleyiş Esasları:

  • Bankanızdan, ONSA'nın İBAN'ına 50 gram altını transfer ediniz. Sonrasında, bu sayfadaki 50 gram altını "sepete ekle" yaparak ödemesini gerçekleştiriniz. Fiziki altın adresinize teslim edilecektir.  

  • Para transferi yapar gibi altın transferi yapabileceğiniz, Türkiye'de birbirlerinin hesabına altın gönderilebilecek Altın Transfer Sistemi'ne üye 19 banka vardır. Altınınız bu bankalardan birinde ise ONSA'nın IBAN'ına altın gönderebilirsiniz. Ancak bazı bankalar sisteme üye olduğu halde başka bankaya altın transferine bazen izin vermeyebilmektedir. Bu sebeple önce ONSA IBAN'ına altın transferini gerçekleştiniz, altın transferinden sonra bu sayfadan TL fiziki teslim ücretini ödeyiniz.  Altın Transfer Sistemi'ne üye bankalar: Akbank, Aktif Yatırım Bankası, Albaraka, Alternatif Bank, Denizbank, Emlak, Fiba,  Finansbank, Garanti, Halk, İş, Kuveyt Türk, Odea, Turkland, Türkiye Finans, Vakıf ve Vakıf Katılım, Ziraat ve Ziraat Katılım.

  • Altını ONSA’nın hesabına transfer eden kişi sitemize üye olmalıdır. Altın sadece bu üyemizin adına ve adresine gönderilmektedir. Başka birisinin adına ve adresine altın gönderilmez.

  • 7 gün 24 saat işlem yapabilirsiniz. 

  Kalite ve Güvenlik: Altınbaş kuruluşu olan ve ürünleri Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda işlem gören akredite bir rafineri olan ONSA Rafineri A.Ş. tarafından en üst düzey kalitede üretilen altınlar kameralı ortamda özenle paketlenerek sigortalı bir şekilde üreticiden direkt olarak adresinize teslim edilmektedir. ONSA tarafından üretilen altınlarınızı dünyanın her yerinde dilediğiniz an piyasa fiyatlarından bozdurabilir ve nakit elde edebilirsiniz. 

  Ürün ONSA sertifikalı bir üründür. Sertifika, ürünün ambalajıdır ve sertifikada yer alması gereken bilgiler ürün ve ambalajı üzerinde yer almaktadır. Bu bilgiler: üretici bilgisi, gramaj bilgisi, saflık derecesi ve seri numarasıdır. Satın alınan ürünün faturasına, altının üzerindeki seri numarası kaydedilmektedir. Böylelikle ürün-fatura eşleşmesi sağlanmakta, ürün piyasada bozdurulurken ürünün kaynağının kesinleştirilmesiyle yatırımcıya büyük bir avantaj sağlanmaktadır.

  İade-İptal-Değişim: Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15-A maddesine göre fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Bu sebeple Altın ve Gümüş alışverişinde iade, iptal ve değişim işlemi yapılmamaktadır. Değerli müşterilerimizin mağdur olmamaları için, alım yapmadan önce kararlarını dikkatlice vermelerini tavsiye ederiz.

  Değişim: Müşterilerimize en üst düzey kalitede ürün sunmayı benimsemiş olan ONSA, kargo süreci vs gibi her ne sebeple olursa olsun ürünün müşterimizin eline kusurlu bir şekilde ulaşmış olması durumunda ürünü yenisi ile değiştirir. Değişim için ürünün ambalajı açılmamış olmalı, ürün gramajı tam bir şekilde ONSA’ya iade edilmiş olmalıdır.    


  Kargo: Son kalite kontrolü titizlikle yapılarak stoklardan alınan ürününüz hepsiJET ile sizlere ulaştırılmaktadır. İş günlerinde saat 13.00’e kadar verilen siparişlere ait ürünler aynı gün kargoya teslim edilir. 

  Değeri 150 bin TL'yi aşan siparişlerinize ait ürünler ise banka şubelerine para transferlerini de gerçekleştiren, değerli ürün taşımacılığı konusunda uzman bir kuruluş tarafından özel teslimatla, zırhlı araçlarla, güvenli ve hızlı bir şekilde, kimlik teyidi yapılarak sizlere ulaştırılmaktadır. İş günlerinde her gün saat 18.00’e kadar verilen bu siparişlere ait ürünler, bir sonraki iş günü teslimat şirketine verilir.

  Ürünün size teslim süreleri:
  1-2 iş günü: İstanbul, Ankara, İzmir, Aydın, Bursa, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Sakarya, Tekirdağ ve Zonguldak.
  2-3 iş günü: Antalya, Adana, Denizli, Gaziantep, Kayseri, Konya, Mersin, Muğla, Ordu, Samsun, Sivas ve Şanlıurfa
  3-4 iş günü: Yukarıdaki illerimiz haricinde kalan iller.

  Ürününüzü teslim alırken, kurye ayrılmadan paketin yırtık, açılmış vs olmadığını kontrol ediniz.

  Ürünler müşterilerimize teslim edilinceye kadar ONSA sorumluluğundadır.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.