sadsad x
asdasd

Banka Hesabınızdaki 5 Gr. Altın Adresinize Gelsin

Havale ile
407,40 TL
KK Tek Çekim Fiyat
420,00 TL
 • Bilgilendirme
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Ayar: 24

  Saflık: Binde 995

  Net Ağırlık: 5 gram 

  Ücret: Bu ürünün adresinize sigortalı bir şekilde gelmesi için bankadaki altın hesabınızdan ONSA'nın IBAN'ına 5 gram altın göndermeniz gerekmektedir. Altın transfer işleminden sonra Havale/EFT ile veya Kredi kartı ile  fiziki teslim ücretini ödemeniz yeterli olacaktır. 

  Kuveyt Türk'ten Transfer: ONSA Rafineri A.Ş. Altın Hesabı: 6765467 - 113

  Kuveyt Türk'teki altın hesabınızdaki altınlardan dilediğiniz kadarını fiziki altın olarak sigortalı bir şekilde adresinize teslim ediyoruz.

  İşleyiş esaslarını dikkatlice okuyunuz.

  İşleyiş Esasları:

  • Sadece Kuveyt Türk'teki altın hesaplardaki altınlar fiziki olarak teslim edilmektedir. Kuveyt Türk'ün haricindeki banka hesaplarındaki altınlar fiziki olarak teslim edilmez

  • Kuveyt Türk'ten, ONSA'nın İBAN'ına 5 gram altını transfer ediniz. Sonrasında, bu sayfadaki 5 gram altını "sepete ekle" yaparak ödemesini gerçekleştiriniz. Fiziki altın adresinize teslim edilecektir.

  • Altını ONSA’nın hesabına transfer eden kişi sitemize üye olmalıdır. Altın sadece bu üyemizin adına ve adresine gönderilmektedir. Başka birisinin adına ve adresine altın gönderilmez.

  • 7 gün 24 saat işlem yapabilirsiniz. 

  onsa
  Kalite ve Güvenlik: Altınbaş kuruluşu olan ve ürünleri Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda işlem gören akredite bir rafineri olan ONSA Rafineri A.Ş. tarafından en üst düzey kalitede üretilen altınlar kameralı ortamda özenle paketlenerek sigortalı bir şekilde üreticiden direkt olarak adresinize teslim edilmektedir. ONSA tarafından üretilen altınlarınızı dünyanın her yerinde dilediğiniz an piyasa fiyatlarından bozdurabilir ve nakit elde edebilirsiniz. 

  Ürün ONSA sertifikalı bir üründür. Sertifika, ürünün ambalajıdır ve sertifikada yer alması gereken bilgiler ürün ve ambalajı üzerinde yer almaktadır. Bu bilgiler: üretici bilgisi, gramaj bilgisi, saflık derecesi ve seri numarasıdır. Satın alınan ürünün faturasına, altının üzerindeki seri numarası kaydedilmektedir. Böylelikle ürün-fatura eşleşmesi sağlanmakta, ürün piyasada bozdurulurken ürünün kaynağının kesinleştirilmesiyle yatırımcıya büyük bir avantaj sağlanmaktadır.
  onsa

  İade-İptal-Değişim: Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15-A maddesine göre fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Bu sebeple Altın ve Gümüş alışverişinde iade, iptal ve değişim işlemi yapılmamaktadır. Değerli müşterilerimizin mağdur olmamaları için, alım yapmadan önce kararlarını dikkatlice vermelerini tavsiye ederiz.onsa
  onsansa 


  Kargo: Son kalite kontrolü titizlikle yapılarak stoklardan alınan ürününüz hepsiJET ile sizlere ulaştırılmaktadır. İş günlerinde saat 13.00’e kadar verilen siparişlere ait ürünler aynı gün kargoya teslim edilir. 

  Değeri 60 bin TL'yi aşan siparişlerinize ait ürünler ise banka şubelerine para transferlerini de gerçekleştiren, değerli ürün taşımacılığı konusunda uzman bir kuruluş tarafından özel teslimatla, zırhlı araçlarla, güvenli ve hızlı bir şekilde, kimlik teyidi yapılarak sizlere ulaştırılmaktadır. İş günlerinde her gün saat 18.00’e kadar verilen bu siparişlere ait ürünler, bir sonraki iş günü teslimat şirketine verilir.
  onsa

  Ürünün size teslim süreleri:
  1-2 iş günü: İstanbul, Ankara, İzmir, Aydın, Bursa, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Sakarya, Tekirdağ ve Zonguldak.
  2-3 iş günü: Antalya, Adana, Denizli, Gaziantep, Kayseri, Konya, Mersin, Muğla, Ordu, Samsun, Sivas ve Şanlıurfa
  3-4 iş günü: Yukarıdaki illerimiz haricinde kalan iller.
  onsa

  Ürününüzü teslim alırken, kimlik tespiti konusunda kuryeye yardımcı olmanızı, kurye ayrılmadan paketin yırtık, açılmış vs olmadığını kontrol ettiğinizden emin olmanızı rica ederiz.

  Ürünler müşterilerimize teslim edilinceye kadar ONSA sorumluluğundadır.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.