sadsad x
asdasd

Banka Hesabınızdaki 2 Gr. Altın Adresinize Gelsin

KK Tek Çekim Fiyat
215,00 TL
 • Bilgilendirme
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Ayar: 24

  Saflık: Binde 995

  Net Ağırlık: 2 adet 1 gram 

  Ücret: Bu ürünün adresinize sigortalı bir şekilde gelmesi için Havale/EFT ile 208,55 TL, Kredi kartı ile 215 TL fiziki teslim ücretini ödedikten sonra Bankadaki altın hesabınızdan ONSA'nın IBAN'ına 2 gram altın göndermeniz yeterli.

  ONSA Rafineri A.Ş. IBAN:TR26 0020 5000 0067 6546 7001 13

  Bankadaki altın hesabınızdaki altınlardan dilediğiniz kadarını fiziki altın olarak sigortalı bir şekilde adresinize teslim ediyoruz.

  Sadece Kuveyt Türk'teki altınlarınız için geçerlidir.

  “BANKA HESABINIZDAKİ ALTIN ADRESİNİZE GELSİN” kategorisindeki ürünlerden dilediklerinizi sepete atın ve satın almayı tamamlayın. Bu altınların karşılığında ONSA İBAN numarasına göndermeniz gereken altını transfer edin. Altınlarınız adresinize sigortalı olarak gelsin. İşleyiş esaslarını dikkatlice okuyunuz.

  İşleyiş Esasları:

  • Gram altınlarınızın fiziki teslim ücretini ödedikten sonra ONSA’nın İBAN numarasına altın transferini bankanızdaki altın hesabınızdan gerçekleştiriniz. 
  • Altını ONSA’nın hesabına transfer eden kişi sitemize üye olmalıdır. Altın sadece bu kişinin adına ve adresine gönderilmektedir. Başka birisinin adına ve adresine altın gönderilmez.
  • 7 gün 24 saat işlem yapabilirsiniz. 

  İade-İptal: Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15-A maddesine göre fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Bu sebeple Altın ve Gümüş alışverişinde iade ve iptal işlemi yapılmamaktadır. Değerli müşterilerimizin mağdur olmamaları için, alım yapmadan önce ürünlerin fiyatlarını dikkatle kontrol etmelerini tavsiye ederiz.

  Değişim: Müşterilerimize en üst düzey kalitede ürün sunmayı benimsemiş olan ONSA, kargo sürecinde yahut üretim hatası sebebiyle ürünün müşterimizin eline kusurlu bir şekilde ulaşmış olması durumunda ürünü yenisi ile değiştirir. Değişim için ürünün ambalajı açılmamış olmalı, ürün gramajı tam bir şekilde ONSA’ya iade edilmiş olmalıdır.

  Kargo: Paketinizi teslim alırken, ONSA tarafından faturanızın gönderildiği mailde size iletilen kargo poşet numarası ile, size teslimat için getirilen paketin üzerindeki poşet numaralarının aynı olduğuna emin olunuz. Aşağıda kargo poşet numaralarının örnek görsellerini görebilirsiniz. Kurye ayrılmadan, paketin yırtık, açılmış vs olmadığını kontrol ediniz. İş günlerinde hafta içi her gün saat 13.00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ürünler müşterilerimize teslim edilinceye kadar ONSA sorumluluğundadır.

   EN SON RESIM.jpg (243 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.