sadsad x
asdasd

50 gr Gümüş

Havale ile
1.224,52 TL
KK Tek Çekim Fiyat
1.255,91 TL
 • Bilgilendirme
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Saflık: Binde 999

  Net Ağırlık:  50 gram 

  Altınbaş kuruluşu olan ONSA Rafineri A.Ş. tarafından en üst düzey kalitede üretilen gram gümüşler kameralı ortamda özenle paketlenerek sigortalı bir şekilde üreticiden direkt olarak adresinize teslim edilmektedir. Ürünlerimiz özel güvenlik noktaları ve özel tasarım ambalajıyla güvenilir bir şekilde müşterilerimize yatırım aracı olarak sunulmaktadır. ONSA tarafından üretilen gümüşlerimizi dünyanın her yerinde dilediğiniz an piyasa fiyatlarından bozdurabilir ve nakit elde edebilirsiniz. 

  İade-İptal: Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15-A maddesine göre fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Bu sebeple Altın ve Gümüş alışverişinde iade ve iptal işlemi yapılmamaktadır. Değerli müşterilerimizin mağdur olmamaları için, alım yapmadan önce ürünlerin fiyatlarını dikkatle kontrol etmelerini tavsiye ederiz. 

  Değişim: Müşterilerimize en üst düzey kalitede ürün sunmayı benimsemiş olan ONSA, kargo sürecinde yahut üretim hatası sebebiyle ürünün müşterimizin eline kusurlu bir şekilde ulaşmış olması durumunda ürünü yenisi ile değiştirir. Değişim için ürünün ambalajı açılmamış olmalı, ürün gramajı tam bir şekilde ONSA’ya iade edilmiş olmalıdır.    

  Kargo:  İş günlerinde hafta içi her gün saat 15.00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ürünler müşterilerimize teslim edilinceye kadar ONSA sorumluluğundadır. Paketi teslim alırken, paketin açılmadığından emin olmak için paketi kargo görevlisi yanında kontrol ediniz. 

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.