sadsad x
asdasd

5 Adet Yarım Altın (Eski Tarihli)

Havale ile
28.228,99 TL
KK Tek Çekim Fiyat
28.952,81 TL
 • Bilgilendirme
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Ayar: 22

  Saflık: Binde 916

  Net Kulpsuz Ağırlık:5x3,508

  Piyasada maalesef yasadışı olarak tıpkıbasımı yaygın bir şekilde yapılan Cumhuriyet Altınlarının üretim yetkisi sadece T.C. Darphanesindedir. ONSA, Darphane üretimi orijinal Cumhuriyet Altınlarını kameralı ortamda özenle paketleyerek sigortalı bir şekilde adresinize göndermektedir.

  Eski tarihli ve yeni tarihli altınlar arasında üzerinde yazan üretim yılı haricinde, gramaj, ayar, saflık, ölçü vs hiçbir fark yoktur. Her sene 1 Ocak’tan sonra Darphane tarafından yeni tarihli altınlar üretilmeye başlanır.

   

  İade-İptal: Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15-A maddesine göre fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Bu sebeple Altın ve Gümüş alışverişinde iade ve iptal işlemi yapılmamaktadır. Değerli müşterilerimizin mağdur olmamaları için, alım yapmadan önce ürünlerin fiyatlarını dikkatle kontrol etmelerini tavsiye ederiz.

   

  Değişim: Müşterilerimize en üst düzey kalitede ürün sunmayı benimsemiş olan ONSA, kargo sürecinde yahut üretim hatası sebebiyle ürünün müşterimizin eline kusurlu bir şekilde ulaşmış olması durumunda ürünü yenisi ile değiştirir. Değişim için ürünün ambalajı açılmamış olmalı, ürün gramajı tam bir şekilde ONSA’ya iade edilmiş olmalıdır.   

   

  Kargo:  İş günlerinde hafta içi her gün saat 15.00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ürünler müşterilerimize teslim edilinceye kadar ONSA sorumluluğundadır. Paketi teslim alırken, paketin açılmadığından emin olmak için paketi kargo görevlisi yanında kontrol ediniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.